Boss Babiš

Satirický kabaret

CHCETE MÍT BABIŠE I U VÁS? ZAVOLEJTE NA TEL. 603 113 222 A RÁDI S INSCENACÍ PŘIJEDEME

Divadelní dramatizace jedné z nejprodávanějších knih snad nejznámějšího současného českého novináře Jaroslava Kmenty.

Je Andrej mafián, nebo oběť? Je Babiš největším polistopadovým podvodníkem, který zdecimoval tuto zemi, nebo jsme všichni letadlo?

Na tyto otázky se s nadhledem a humorem snaží najít odpověď herci a herečky divadla RePublika v inscenaci kabaretního provedení.

Hrají:

Anička a další – Aneta Julínková / Filip a další – Sebastian Klištinec
Lída a další – Jana Mudráková
Láďa a další – Jan Nosek Novák
Jaroslav a další – Jan Julínek
Kryštof a další – Ondřej Lechnýř
Cyril a další – Radek Jiříček
Mára – Jaroslav Durďák

Scénář – Jan Nosek Novák podle knihy Jaroslava Kmenty

Režie – Jan Nosek Novák & Jan Julínek

Světla, zvuk, scéna – Jaroslav Durďák

Délka představení 110 minut včetně přestávky

Fotogalerie:

S inscenací „Boss Babiš“ můžeme přijet i do vašeho divadla – podívejte se na nabídkový list a technický rider.

Napsali o nás:

FORUM 24 – Kmentův knižní bestseller Boss Babiš se dočkal divadelní podoby

iROZHLAS – Kmentův Boss Babiš na divadle. ‚Bylo to jako inscenovat telefonní seznam,‘ popisuje režisér

ČT24 – Divadelní hru Boss Babiš v některých městech odmítli. Hlavně tam, kde vládne ANO

iDNES.cz – Jablonecké divadlo jako první přivítalo diváky, uvedlo satiru o Babišovi

REFLEX – První divadelní představení po koronaviru. Na severu Čech hráli příznačně hru Boss Babiš

21 comments

 1. Dobrý den, měli byste zájem odehrát představení Boss Babiš v městském divadle ve Františkových Lázních v druhé polovině roku? Míváme zcela vyprodáno. Kolik by představení stálo a jaké máte volné termíny září až říjen?
  Děkuji za odpověď
  Ivo Mlátilík
  zastupitel města, bývalý starosta

  • Dobrý den, pane Mlátilíku,
   představení Boss Babiš u Vás ve Františkových Lázních velmi rádi zahrajeme. Poprosím Vás, abyste se pro bližší informace ohledně termínů a ceny obrátil na pana Julínka, tel. 603 113 222, email: info@divadlorepublika.cz.
   S přáním hezkého dne
   Jaroslav Durďák

 2. Velmi svižné představení, svěží režie, neotřelé využití popkulturních referencí, bolavé, až hořkosladké poukázání na podstatu češství – a z něj plynoucí současných stav české vrcholné politiky. Všechno by to byla nárámná prdel, kdyby to nebyla pravda…

  Díky a fandím Vám! Je zapotřebí dělat takovéhle divadlo.
  Kéž by jej viděli i voliči A. „B“ B., žel – ti na něj nikdy nepůjdou.

  • Dobrý den, představení na některých místech v okolí Ústí nad Labem jsou v jednání. Seznam zájezdů do konce divadelní sezóny bychom měli zveřejnit zde na stránkách do konce března. A termíny na září už se také rýsují, takže doporučujeme sledovat naše stránky, kde budou představení postupně přibývat. S pozdravem, J.D.

 3. Přátelé, MOC rád bych Vaše představení viděl a podpořil, ALE po dnešním ,,představení“ ve 168 hodinách na ČT, máte zcela vyprodanou Prahu… škoda. Budu sledovat, jestli se něco neuvolní. Máte mou podporu.

  • Dobrý den, děkujeme za Vaši podporu. Březnové, dubnové a květnové termíny jsou již vyprodané, ale občas se stane, že se na goout.cz objeví ještě nějaké vrácené vstupenky. Jinak Vás samozřejmě rádi uvidíme i na červnových reprízách, kde místa ještě jsou. Nahlédněte do sekce Program 😉 S přáním hezkého dne, J.D.

  • Dobrý den, hraní v Brně je prozatím v jednání, ale jakmile se dohodneme na termínu, budeme vás v sekci Program informovat. S pozdravem, J.D.

  • Dobrý den, představení z 6. dubna bylo přesunuto na náhradní termín 17. června. Pokud by Vám tento termín nevyhovoval, obraťte se, prosím, na prodejce, u kterého jste vstupenku zakoupili (Rock Café, GoOut). Jakým způsobem budou červnová představení, tedy včetně 17.6.. probíhat, upřesníme zde na stránkách, jakmile bude jasné stanovisko vlády k dalšímu rozvolňování opatření po 25. květnu. Děkujeme za trpělivost, vaše Divadlo RePublika

 4. Dobry den.Muj subjektivní nazor .Bylo tam na muj vkus hodne vulgarit.Na takove predstaveni urcite nechodí jeho vovoliči .Tak nevim jestli o tom zauvazujete dekuji Vosmamska

  • Dobrý den, děkujeme za reakci. Vulgarit jsme si vědomi, někdy v zápalu emocí na jevišti hercům uklouzne více sprostých slov, než by bylo vhodné. Obvzláště ve chvílích, kdy hrají premiéra Babiše, který v soukromých rozhovorech těmito slovy také nešetří. Nicméně budeme o množství vulgarismů ještě uvažovat. Vaše Divadlo RePublika

 5. Dnes-17:30: Skvělé, skvělé, skvělé. Jak už dříve někdo psal: Byla by to velká švanda, kdyby to nebyla drsná pravda. Díky, že to hrajete. Snad vás uvidím i u nás v Plzni.
  PS. „Bohatý nepotřebuje krást = tlustý nepotřebuje žrát“….tak to mě málem „roztrhl“.

  • Děkujeme. Chápeme, že je to tak trochu smích přes slzy. Snad se do Plzně také někdy vypravíme. Zdraví Divadlo RePublika

 6. Dobrý den, chtěli bychom vám poděkovat za představení v Týně nad Vltavou, které nám doslova vyrazilo dech. Bylo to hrůzné, ale krásně předvedené. Také jsme rádi, že bylo plno – covid necovid a přejeme nám všem brzký návrat do divadel.

  • Děkujeme za Vaše slova, která pro nás hodně znamenají, obvzláště v této pohnuté době. Těšíme se na (snad) brzké setkání v divadle. Vaše Divadlo RePublika

 7. Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, jestli neprodáváte dárkové kupony, chtěla bych totiž dva obyčejné lístky dát jako dárek a protože dotyčná osoba má narozeniny za tři týdny, tak se radši ptám, nic na vašich stránkách jsem nenašla. Je mi samozřejmě jasný, že by se popřípadě tyto lístky před vystoupením musí minimálně měsíc rezervovat. Samozřejmě kdyby něco takového šlo byla bych strašně nadšená, obdarovaný je váš obrovským fanouškem, proto jsem si vás i z toho důvodu vybrala.

  Děkuji moc za odpověď
  Zdraví Tereza Šilerová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.