Boss Babiš

Satirický kabaret

CHCETE MÍT BABIŠE I U VÁS? ZAVOLEJTE NA TEL. 603 113 222 A RÁDI S INSCENACÍ PŘIJEDEME

Divadelní dramatizace jedné z nejprodávanějších knih snad nejznámějšího současného českého novináře Jaroslava Kmenty.

Je Andrej mafián, nebo oběť? Je Babiš největším polistopadovým podvodníkem, který zdecimoval tuto zemi, nebo jsme všichni letadlo?

Na tyto otázky se s nadhledem a humorem snaží najít odpověď herci a herečky divadla RePublika v inscenaci kabaretního provedení.

Hrají:

Aneta Bačíková
Jana Mudráková
Jan Nosek Novák
Jan Julínek
Ondřej Lechnýř
Radek Jiříček
Jaroslav Durďák

Scénář – Jan Nosek Novák podle knihy Jaroslava Kmenty

Režie – Jan Nosek Novák & Jan Julínek

Délka představení 110 minut včetně přestávky

Fotogalerie:

S inscenací „Boss Babiš“ můžeme přijet i do vašeho divadla – podívejte se na nabídkový list a technický rider.

9 comments

 1. Dobrý den, měli byste zájem odehrát představení Boss Babiš v městském divadle ve Františkových Lázních v druhé polovině roku? Míváme zcela vyprodáno. Kolik by představení stálo a jaké máte volné termíny září až říjen?
  Děkuji za odpověď
  Ivo Mlátilík
  zastupitel města, bývalý starosta

  • Dobrý den, pane Mlátilíku,
   představení Boss Babiš u Vás ve Františkových Lázních velmi rádi zahrajeme. Poprosím Vás, abyste se pro bližší informace ohledně termínů a ceny obrátil na pana Julínka, tel. 603 113 222, email: info@divadlorepublika.cz.
   S přáním hezkého dne
   Jaroslav Durďák

 2. Velmi svižné představení, svěží režie, neotřelé využití popkulturních referencí, bolavé, až hořkosladké poukázání na podstatu češství – a z něj plynoucí současných stav české vrcholné politiky. Všechno by to byla nárámná prdel, kdyby to nebyla pravda…

  Díky a fandím Vám! Je zapotřebí dělat takovéhle divadlo.
  Kéž by jej viděli i voliči A. „B“ B., žel – ti na něj nikdy nepůjdou.

  • Dobrý den, představení na některých místech v okolí Ústí nad Labem jsou v jednání. Seznam zájezdů do konce divadelní sezóny bychom měli zveřejnit zde na stránkách do konce března. A termíny na září už se také rýsují, takže doporučujeme sledovat naše stránky, kde budou představení postupně přibývat. S pozdravem, J.D.

 3. Přátelé, MOC rád bych Vaše představení viděl a podpořil, ALE po dnešním ,,představení“ ve 168 hodinách na ČT, máte zcela vyprodanou Prahu… škoda. Budu sledovat, jestli se něco neuvolní. Máte mou podporu.

  • Dobrý den, děkujeme za Vaši podporu. Březnové, dubnové a květnové termíny jsou již vyprodané, ale občas se stane, že se na goout.cz objeví ještě nějaké vrácené vstupenky. Jinak Vás samozřejmě rádi uvidíme i na červnových reprízách, kde místa ještě jsou. Nahlédněte do sekce Program 😉 S přáním hezkého dne, J.D.

  • Dobrý den, hraní v Brně je prozatím v jednání, ale jakmile se dohodneme na termínu, budeme vás v sekci Program informovat. S pozdravem, J.D.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *